Firma Z.P.M. "RASKO" to firma rodzinna. Powstała ponad 10 lat temu z inicjatywy dwóch braci. Zaczynała właściwie od zera. Od samego początku zaczęła doskonalić zakład i specjalizować się w przetwórstwie mięsa. Dziś to jeden z największych zakładów tego typu w regionie i w samej gminie Żelechlinek.

Park maszynowy w naszej firmie to wysoko wydajne kutry, mieszałki, linie do pakowania, nadziewarki.

Z roku na rok rozbudowywany technicznie i technologicznie zakład zaczął poszerzać swój asortyment. Głównymi wyrobami są: mięso mielone oraz karmy dla zwierząt.
Mięso mielone można nabyć w zakładzie w różnej formie. Nie tylko jako kostkę mrożoną pakowaną po 0,25 kg ale również jako mięso świeże, pakowane próżniowo w torebki foliowe po 0,5 kg. Na stronie umieściliśmy tylko część oferty. Jeżeli interesuje Państwa inny produkt, który możemy wyprodukować prosimy o kontakt z naszą firmą. Dostosujemy swoją ofertę do Państwa potrzeb.

Dziś zakład zatrudnia 22 osoby. Posiada wysoko wyspecjalizowaną kadrę fachowców i technologów produkcji. Głównymi odbiorcami są duże zakłady przetwórstwa mięsnego oraz hurtownie.
Prowadzimy również handel z firmami poza granicą Polski m.in. Czechy, Słowacja i Ukraina.
Dzięki dobrze rozbudowanej sieci dystrybucji towarów jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyroby niemal na terenie całego kraju.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z Polską Normą oraz przepisami weterynaryjnymi, gdyż zakład znajduje się pod ciągła ścisłą opieką lekarza weterynarii i Inspekcji Weterynaryjnej, dlatego też spełniamy wszelkie normy sanitarno-epidemiologiczne dla tego typu zakładów.
Nasze wyroby są szczegółowo badane przez sanepid, dlatego tez mamy świadomość że na Państwa stół trafią tylko dobrze przygotowane produkty.

Zapraszamy do współpracy nie tylko hurtownie ale również innych odbiorców.